O firmě | Koncept FOUNTAIN | Distributorská síť | Ke stažení | FAQ | Kontakt |
Produkty
Vyhledávání
text  
Kontaktujte nás
Titulní stránka >  Sáčkové čaje Ahmad Tea

Ahmad Tea London

Ahmad Tea je rodinný podnik se sídlem ve Spojeném království, který čerpá ze zkušeností několika generací s mícháním a ochutnáváním čajů. Jistě není náhodou, že ji prezident čajového klubu z londýnského West Endu pan James Wolker, při svém rozhovoru pro časopis REFLEX, uvedl jako jednu ze společností, u kterých doporučuje nakupovat čaj se zárukou kvality. Její nabídka je opravdu široká a uspokojí jak čajové znalce, tak i ty, kdo se kvalitním čajem teprve seznamují a přicházejí mu na chuť.

Společnost Ahmad Tea London spolupracuje s nejzkušenějšími pěstiteli i ochutnávači čaje, investuje do kvalitních plantáží a věnuje přepravě čaje tu nejvyšší péčí.To vše dělá proto, aby čaj, který se dostane k vám na stůl, byl dokonale namíchaný a vyvážený.

Společnost vlastní balírny a provozovny ve Velké Británii, Indii, Srí Lance, Rusku, Ukrajině a Azerbaidžánu. Kromě hlavní kanceláře ve Velké Britanii má pobočky na Srí Lance, v Dubai, ve Spojených Státech, Japonsku a ve Francii. V současné době vyváží čaje do více než 70 zemí na šesti kontinentech. Společnost Ahmad Tea je na celém světě uznávána díky kvalitě svých čajů, přesto však zůstává rodinnou firmou věrnou vizi, s níž byla zakládána.

Našim zákazníkům dodáváme kvalitní čajové směsi černého, zeleného i ovocného čaje v praktických čajových sáčcích.

9 čajových pokladů
Děvět čajových pokladů
  • Výběrový mix - devět čajových pokladů
  • 90 čajových sáčků - 9 x 10 alu sáčků
  • mix černých, zelených a ovocných čajů

Citrusový mix
Citrusový mix Osvěžující čajový koktejl, který vám dodá energii a vitalitu kdykoli v průběhu dne. Lahodná směs svěžího citrónu a šťavnatého pomeranče bohatá na antioxidanty.
Černý rybíz
Černý rybíz Zahřejte se výraznou osvěžující chutí ovocného čaje z černého rybízu. Černý rybíz je bohatým zdrojem vitaminu C. Navíc přispívá k vitalitě organismu, a to oceníme zvláště v zimním období.
Lesní plody
Lesní plody Vychutnejte si plnou sametovou chuť vašich nejoblíbenějších lesních plodů, jež jsou lahodným balzámem pro lidské zdraví. Dopřejte si příjemnou chvilku odpočinku s vůní malin, ostružin a borůvek.
Třešeˇm a šípek
Třešeň a šípek Vychutnejte si směs šípku a třešně – lahodný čajový elixír zdraví. Šípek blahodárně ovlivňuje trávící a imunitní systém.
Classic MIX
English Breakfast

Seznamte se s anglickou klasikou. Tato silná čajová směs plné chuti je výtečná s mlékem i cukrem. AHMAD TEA London English Breakfast Tea představuje krásnou harmonii silného a lahodného assamu, lehkého cejlonu a robustních keňských čajů. Spolehlivě vás probere brzy po ránu, bude skvělým doplňkem snídaně a uspokojí chuťové buňky i během oběda nebo při odpolední svačině.


Copyright © FOUNTAIN CS, spol. s.r.o. 2005     |     Webdesign Comin.cz Česky | Slovensky