O firmě | Koncept FOUNTAIN | Distributorská síť | Ke stažení | FAQ | Kontakt |
Produkty
Vyhledávání
text  
Kontaktujte nás

Často kladené otázky – FAQ

Kde koupím náplně do automatů FOUNTAIN? Systém zásobování všemi produkty FOUNTAIN je prakticky stejný v celé ČR a SR. Na pravidelných trasách, které dostatečně pokrývají dané území každého distributora, naši prodejci nejméně jedenkrát za měsíc navštíví každého našeho zákazníka v předem dohodnutém termínu. Zákazník si přímo u prodejce vybere požadované produkty a ty jsou mu ihned (z auta) dodány. Naše náplně tedy nemusíte nikde shánět, ale my Vám je dovezeme zdarma až k Vám, ať jste kdekoli.
Jak je zajištěn servis automatů? Při pravidelných návštěvách prodejce FOUNTAIN, při kterých Vás zásobuje náhradními náplněmi a produkty, Vám zároveň tento prodejce zdarma provede kontrolu a běžnou údržbu automatu. Zjistí-li nějakou závadu opravitelnou na místě, opraví ji. Pokud se jedná o závadu, která by si vyžádala více času, automat se odváží k opravě a zákazníkovi je zdarma zapůjčen automat náhradní. Vaší jedinou starostí je, umožnit našemu prodejci přístup k automatu.
Jaké náplně si mám vybrat? Všichni naši prodejci jsou zkušení a jsou vyškoleni mj. k tomu, aby Vám na základě informací, které jim dáte, dokázali spočítat Vaši předpokládanou spotřebu jednotlivých nápojů. Dokáží poradit a vysvětlit, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými produkty a doporučit, jaké nápoje jsou pro Vás ty nejlepší.
Kdy a jak mám vyčistit nádrž automatu od vodního kamene? Je zbytečné, abyste si automat čistil sám. Tuto službu poskytujeme samozřejmě také. Protože se jedná o úkon, ke kterému je zapotřebí speciální odstraňovač vodního kamene a speciální nářadí jedná se o službu placenou. Cena za tuto službu je plně v kompetenci jednotlivých dodavatelů. Proto se informujte přímo u Vašeho konkrétního distributora. Pokud je nutné z jakýchkoliv důvodů automat odvézt a čištění provést ve specializované dílně, bude Vám zdarma zapůjčen automat náhradní a to po celou dobu, nutnou k čištění resp. k opravě. Co se týká otázky jak často resp. kdy je nutné čištění nádrže provést, je to velice individuální a závisí to na kvalitě vody, používané v automatu. Obecně platí, že čím je používaná voda tvrdší, tím je nutné provádět čištění častěji. My doporučujeme jednou až dvakrát ročně.
Tisková verze
Copyright © FOUNTAIN CS, spol. s.r.o. 2005     |     Webdesign Comin.cz Česky | Slovensky